Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35766524
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VASILESCU RALUCA
Prin: VASILESCU RALUCA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
283.889 RON
Profit net
233.520 RON
Capitaluri proprii
233.760 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 228.671 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 74.930 RON | 93.002 RON | 74.994 RON | 80.968 RON | 66.253 RON | 73.340 RON | 63.255 RON | 178.780 RON | 218.939 RON | 283.889 RON |
| Profit net | 72.114 RON | 81.645 RON | 68.647 RON | 70.572 RON | 62.186 RON | 68.790 RON | 54.977 RON | 146.675 RON | 177.453 RON | 233.520 RON |
| Total active | 73.723 RON | 83.247 RON | 69.774 RON | 72.067 RON | 62.938 RON | 74.584 RON | 65.068 RON | 165.770 RON | 207.572 RON | 256.879 RON |
| Active circulante | 73.723 RON | 83.247 RON |
Comparație cu 3485 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 69.774 RON |
| 72.067 RON |
| 62.938 RON |
| 74.584 RON |
| 65.068 RON |
| 165.770 RON |
| 207.572 RON |
| 256.879 RON |
| Capitaluri proprii | 72.314 RON | 81.885 RON | 68.887 RON | 70.812 RON | 62.426 RON | 69.030 RON | 55.217 RON | 146.915 RON | 177.693 RON | 233.760 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.409 RON | 1.362 RON | 887 RON | 1.255 RON | 512 RON | 5.554 RON | 9.851 RON | 18.855 RON | 29.879 RON | 23.119 RON |
|---|