Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35788964
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GRIGORE GUREI, GRIGORE IANA
Prin: GRIGORE IANA
Prin: GRIGORE GUREI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
164.129 RON
Profit net
47.864 RON
Capitaluri proprii
134.466 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 140.519 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 44.366 RON | 183.142 RON | 292.100 RON | 179.638 RON | 173.820 RON | 117.334 RON | 115.665 RON | 104.448 RON | 148.244 RON | 164.129 RON |
| Profit net | -45.324 RON | 46.677 RON | 74.739 RON | 90.099 RON | 72.319 RON | 38.327 RON | 59.721 RON | 12.240 RON | 33.595 RON | 47.864 RON |
| Total active | 71.151 RON | 142.221 RON | 91.816 RON | 166.915 RON | 239.861 RON | 254.661 RON | 310.767 RON | 323.007 RON | 365.382 RON | 152.587 RON |
| Active imobilizate | 942 RON |
Comparație cu 3594 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 942 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 23.740 RON |
| 30.857 RON |
| Active circulante | 70.209 RON | 141.279 RON | 91.816 RON | 166.915 RON | 239.861 RON | 254.661 RON | 310.767 RON | 323.007 RON | 341.642 RON | 121.730 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -45.124 RON | 1.553 RON | 76.291 RON | 166.400 RON | 238.719 RON | 251.046 RON | 310.767 RON | 323.007 RON | 356.602 RON | 134.466 RON |
|---|
| Datorii totale | 116.275 RON | 140.668 RON | 15.525 RON | 515 RON | 1.142 RON | 3.615 RON | 0 RON | 0 RON | 8.780 RON | 18.121 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|