Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35795511
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DUNCA MARIUS
Prin: DUNCA MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.996.778 RON
Profit net
888.457 RON
Capitaluri proprii
889.657 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.305.182 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 791 RON | 1.292 RON | 874 RON | 1.005 RON | 3.655.401 RON | 819.954 RON | 487.139 RON | 194.737 RON | 1.813.445 RON | 2.996.778 RON |
| Profit net | 113 RON | -432 RON | 292 RON | 601 RON | 1.441.712 RON | 251.209 RON | 14.268 RON | 11.666 RON | 630.397 RON | 888.457 RON |
| Total active | 1.334 RON | 658 RON | 677 RON | 1.532 RON | 2.739.653 RON | 460.818 RON | 232.488 RON | 220.967 RON | 1.193.623 RON | 2.519.399 RON |
| Active imobilizate | 126 RON | — |
Comparație cu 6107 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 171.365 RON |
| 1.454.759 RON |
| Active circulante | 1.208 RON | 658 RON | 677 RON | 1.532 RON | 2.739.653 RON | 460.818 RON | 232.488 RON | 220.967 RON | 1.022.258 RON | 1.064.640 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 313 RON | -119 RON | 173 RON | 774 RON | 1.443.285 RON | 252.409 RON | 15.468 RON | 12.866 RON | 502.477 RON | 889.657 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.021 RON | 777 RON | 504 RON | 758 RON | 1.498.657 RON | 216.947 RON | 225.004 RON | 235.184 RON | 504.283 RON | 1.629.742 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 |
|---|