Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35841189
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SÂRBU DANIEL
Prin: SÂRBU DANIEL
Prin: SÂRBU DANIEL
Prin: SÂRBU DANIEL
Prin: SÂRBU DANIEL
Prin: SÂRBU DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
393.614 RON
Profit net
319.975 RON
Capitaluri proprii
321.203 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 356.130 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.808 RON | — | 3.800 RON | 660 RON | — | — | — | 40.847 RON | 369.640 RON | 393.614 RON |
| Profit net | 1.875 RON | -1.179 RON | 3.661 RON | -3.080 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.740 RON | 300.010 RON | 319.975 RON |
| Total active | 2.075 RON | 1.896 RON | 5.672 RON | 2.498 RON | 2.498 RON | 2.498 RON | 2.498 RON | 43.345 RON | 308.399 RON | 328.906 RON |
| Active circulante | 2.075 RON | 1.896 RON | 5.672 RON |
Comparație cu 167 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.498 RON |
| 2.498 RON |
| 2.498 RON |
| 2.498 RON |
| 43.345 RON |
| 308.399 RON |
| 328.906 RON |
| Capitaluri proprii | 2.075 RON | 896 RON | 4.558 RON | 1.478 RON | 1.478 RON | 1.478 RON | 1.478 RON | 35.218 RON | 302.228 RON | 321.203 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 1.000 RON | 1.114 RON | 1.020 RON | 1.020 RON | 1.020 RON | 1.020 RON | 8.127 RON | 6.171 RON | 7.703 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|