Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 sept. 2024 și 3 sept. 2024.
Autoutilitara 4x4
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 31 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35983795
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
146.098 RON
Profit net
-62.292 RON
Capitaluri proprii
-72.737 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 250.640 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 104.688 RON | 111.603 RON | 189.612 RON | 221.943 RON | 205.314 RON | 320.944 RON | 215.780 RON | 231.740 RON | 146.098 RON |
| Profit net | -19.136 RON | -35.426 RON | -29.285 RON | 31.940 RON | 60.106 RON | -24.003 RON | 34.018 RON | -30.669 RON | 1.811 RON | -62.292 RON |
| Total active | 280 RON | 117.615 RON | 75.731 RON | 234.700 RON | 471.174 RON | 795.986 RON | 363.108 RON | 285.387 RON | 241.975 RON | 349.806 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 417 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 280 RON |
| 117.615 RON |
| 75.731 RON |
| 234.700 RON |
| 471.174 RON |
| 795.986 RON |
| 363.108 RON |
| 285.387 RON |
| 241.975 RON |
| 349.806 RON |
| Capitaluri proprii | -18.936 RON | -54.362 RON | -83.647 RON | -51.707 RON | 8.399 RON | -15.604 RON | 18.413 RON | -12.256 RON | -10.445 RON | -72.737 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.216 RON | 171.977 RON | 159.378 RON | 286.407 RON | 462.775 RON | 811.590 RON | 344.695 RON | 297.643 RON | 252.420 RON | 422.543 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|