Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35986902
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: PANCIUC ROMICĂ-AUREL, TOFAN ESTERA
Prin: TOFAN ESTERA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
87.320 RON
Profit net
-7.830 RON
Capitaluri proprii
35.434 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 163.547 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 21.663 RON | 35.969 RON | 161.490 RON | 292.989 RON | 168.111 RON | 145.895 RON | 198.590 RON | 91.855 RON | 87.320 RON |
| Profit net | -1.054 RON | -1.086 RON | 2.413 RON | 35.316 RON | 110.625 RON | 67.185 RON | 47.480 RON | 77.731 RON | -187 RON | -7.830 RON |
| Total active | 1.646 RON | 7.567 RON | 15.153 RON | 46.509 RON | 118.133 RON | 184.785 RON | 171.769 RON | 90.535 RON | 55.015 RON | 57.024 RON |
| Active circulante | 1.646 RON |
Comparație cu 459 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.567 RON |
| 15.153 RON |
| 46.509 RON |
| 118.133 RON |
| 184.785 RON |
| 171.769 RON |
| 90.535 RON |
| 55.015 RON |
| 57.024 RON |
| Capitaluri proprii | -854 RON | -1.940 RON | 473 RON | 35.790 RON | 111.814 RON | 179.000 RON | 48.200 RON | 78.451 RON | 43.264 RON | 35.434 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.500 RON | 9.507 RON | 14.680 RON | 10.719 RON | 6.319 RON | 5.785 RON | 123.569 RON | 12.084 RON | 11.751 RON | 21.590 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|