Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 6 aug. 2019 și 29 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 76 atribuiri.
Întreținere sistem supraveghere video IP
Mentenanta calculatoare, periferice si retea
Gazduire și administrare site si adrese de email
Realizare site primaria Gradinari
NVR 32 Canale HIKVISION DS-7632NXI-K2(D)-NVR 8MP 2XSATA
BLACK TONER CARTRIDGE 6K XEROX 006R04404
Toner pentru imprimante laser
NVR 64 canale si HDD 8 TB
Gazduire și administrare website, email, domeniu.ro
Gazduire și administrare website, email, domeniu.ro, abonament lunar
Furnizare si instalare cameră speed dome și echipamente de rețea asociate, integrare cu rețeaua CCTV
Mentenanta calculatoare, periferice si retea
Întreținere sistem supraveghere video IP
Mentenanta site si administrare adrese de email
Achizitie- Extindere subsistem CCTV
REALIZARE WEBSITE
Mentenanta site si administrare adrese de email
Mentenanta calculatoare, periferice si retea
Toner Lexmark 78C2XK0
Cilindru original pentru Xerox Versalink C7020/C7025/C7030 87.000 pg
Toner Xerox Versalink C7030 set complet (CMYK) + 1 cartus negru extra
Toner Xerox 006R04404, Black, 6 k, compatibil cu B230/B225/B235
Toner Xerox 006R04404, Black, 6 k, compatibil cu B230/B225/B235
Mentenanta site si administrare adrese de e mail, intretinere sis de suprav video, menten PC, retea
Toner compatibil Xerox 3345 15000 pagini
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35997219
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
314.479 RON
Profit net
67.753 RON
Capitaluri proprii
49.711 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 340.754 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 527 RON | 14.841 RON | 44.853 RON | 132.928 RON | 137.705 RON | 141.686 RON | 188.775 RON | 221.089 RON | 285.759 RON | 314.479 RON |
| Profit net | -4.691 RON | 2.397 RON | -10.204 RON | 60.024 RON | 24.609 RON | 73.024 RON | 88.747 RON | 6.808 RON | -18.838 RON | 67.753 RON |
| Total active | 511 RON | 2.627 RON | 10.741 RON | 51.249 RON | 76.770 RON | 104.488 RON | 107.686 RON | 184.928 RON | 122.692 RON | 148.594 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 26 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 32), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| 10.832 RON |
| 7.899 RON |
| 5.065 RON |
| 2.197 RON |
| 47.654 RON |
| 51.496 RON |
| 58.268 RON |
| Active circulante | 511 RON | 2.627 RON | 10.741 RON | 40.417 RON | 68.871 RON | 99.423 RON | 105.489 RON | 137.274 RON | 71.196 RON | 90.326 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.491 RON | -2.094 RON | -12.299 RON | 47.724 RON | 25.333 RON | 98.357 RON | 88.987 RON | 27.795 RON | -18.043 RON | 49.711 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.002 RON | 4.721 RON | 23.040 RON | 3.536 RON | 49.654 RON | 3.645 RON | 17.046 RON | 158.442 RON | 140.020 RON | 100.035 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|