Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 aug. 2016 și 23 mar. 2018.
Servicii de dirigentie de santier a lucrarilor de modernizare drumuri,asfaltate str.Bradului
Servicii de dirigentie de santier a lucrarilor de modernizare de pe str. A. Puskin
Servicii de dirigentie de santier
servicii de dirigentie de santier pentru racorduri canalizare
SERVICII DE DIRIGENTIE DE SANTIER
Servicii de dirigentie santier pt. supravegherea lucrarilor de modernizare parcari Str.V. Alecsandri
dirigentie de santier pentru lucrarea ,,Modernizare drumuri in sat Tariverde si Cogealac, lot D-M
Dirigentie de santier pentru lucrarea de ,,Modernizare drumuri in Comuna Cogealac -lot A,B,C,F,G,H,J
supraveghere a lucrarilor de constructii
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36018700
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MUNTEANU STAN
Prin: MUNTEANU STAN
Prin: MUNTEANU STAN
Prin: MUNTEANU STAN
Prin: MUNTEANU STAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
38.178 RON
Profit net
-590 RON
Capitaluri proprii
7.135 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 48.300 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 35.522 RON | 140.589 RON | 123.487 RON | 135.043 RON | 19.692 RON | 38.178 RON | — | — | — |
| Profit net | 26.696 RON | 123.368 RON | 103.505 RON | 127.257 RON | 18.438 RON | 35.412 RON | -605 RON | -545 RON | -590 RON |
| Total active | 27.494 RON | 151.769 RON | 104.814 RON | 232.043 RON | 154.463 RON | 190.170 RON | 17.070 RON | 8.725 RON | 8.135 RON |
| Active imobilizate | 212 RON | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 643 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2021.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 27.282 RON | 151.769 RON | 104.814 RON | 232.043 RON | 154.463 RON | 190.170 RON | 17.070 RON | 8.725 RON | 8.135 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 26.896 RON | 150.264 RON | 103.769 RON | 131.025 RON | 149.463 RON | 184.875 RON | 8.270 RON | 7.725 RON | 7.135 RON |
|---|
| Datorii totale | 598 RON | 1.505 RON | 1.045 RON | 101.018 RON | 5.000 RON | 5.295 RON | 8.800 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
|---|