Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 28 nov. 2017 și 27 oct. 2025.
Castolin Xuper 680 S 3.2mm
Castolin Xuper 680 S 2.5mmC-T
Set discuri abrazive
Sarma BOHLER SG2 1,2mm
Set discuri abrazive
Sarma Bohler SG2 1.2mm
Sarma Bohler SG2 1.2mm
Pachet materiale sudare 401
Pachet consumabile sudura
Achizitie clema de masa
Achizitie materiale sudura
Achizitie materiale pentru sudura
Achizitie serviciu de revizie si instruire personal pentru generatorul Diesel- TC 150 C-T
ESAB Fabricator EM401i racit aer
Transpaleta, polizor axial - ref. 1001392/19.04.2019, CNCPST ctr cercet 23803/22.11.2018
Comanda sursa sudare, masina de gaurit - ref. 1001391/19.04.2019, CNCPST ctr cercet 23803/22.11.2018
Achizitie serviciu instalare grup electrogen Tide Power TC 150C-T
Achizitie generator 165 KVA
Generator pentru sudura
Echipament de debitare cu jet de plasma
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36179161
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.085.681 RON
Profit net
19.076 RON
Capitaluri proprii
-82.817 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 449.350 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 116.511 RON | 205.008 RON | 244.594 RON | 86.805 RON | 110.633 RON | 42.653 RON | 41.803 RON | 102.088 RON | 1.085.681 RON |
| Profit net | -12.261 RON | 12.360 RON | 28.894 RON | -102.812 RON | 7.394 RON | 2.559 RON | 1.783 RON | -42.360 RON | 19.076 RON |
| Total active | 140.269 RON | 136.317 RON | 188.569 RON | 55.425 RON | 138.129 RON | 51.471 RON | 68.206 RON | 122.091 RON | 301.933 RON |
| Active imobilizate | 1.200 RON | 1.200 RON | 900 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 1393 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| 5.565 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 139.069 RON | 135.117 RON | 187.669 RON | 55.425 RON | 138.129 RON | 51.471 RON | 68.206 RON | 116.526 RON | 301.933 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -11.961 RON | 399 RON | 29.293 RON | -73.518 RON | -63.875 RON | -61.316 RON | -59.533 RON | -101.894 RON | -82.817 RON |
|---|
| Datorii totale | 153.730 RON | 135.997 RON | 159.531 RON | 128.943 RON | 202.004 RON | 112.787 RON | 127.739 RON | 223.985 RON | 384.750 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|---|