Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 14 ian. 2016 și 30 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 533 atribuiri.
SERVICII DEZINSECTIE SI DERATIZARE
Servicii curatenie actualizare pret
Servicii de curatenie
Servicii dezinsectie, dezinfectie si deratizare
servicii deratizare COMUNA VLADENI
servicii dezinsectie COMUNA VLADENI , DAMBOVITA
Servicii dezinsectie si deratizare
servicii deratizare unitate protejata+servicii dezinsectie unitate protejata
servicii de legătorie dosare
servicii dezinsectie unitate protejata
servicii deratizare unitate protejata
servicii inventariere arhiva
SEREVICII DEPOZITARE ARHIVA
servicii dezinfectie/unitate protejata
Servicii de dezinsectie si deratizare
Servicii curatenie
Servicii de prelucrare arhivistică și legătorie a documentelor
92512000-3 Servicii prestate de arhive (Rev.2)
Servicii de depozitare documente arhivă
depozitare arhiva/unitate protejata
Servicii curatenie
depozitare arhiva/unitate protejata
Servicii de curatenie
Servicii curatenie
servicii deratizare unitate protejata+dezinsectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3631030
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
3.983.348 RON
Profit net
2.760.485 RON
Capitaluri proprii
2.760.685 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.937.796 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 231.577 RON | 244.714 RON | 217.814 RON | 254.106 RON | 342.417 RON | 344.296 RON | 437.868 RON | 472.246 RON | 777.111 RON | 1.453.877 RON | 2.390.668 RON | 3.236.776 RON | 3.983.348 RON |
| Profit net | 2.515 RON | 84.521 RON | 17.251 RON | 141.041 RON | 179.262 RON | 15.845 RON | 216.510 RON | 267.363 RON | 471.645 RON | 1.046.102 RON | 1.802.970 RON | 2.242.287 RON | 2.760.485 RON |
| Total active | 234.278 RON | 261.157 RON | 138.505 RON | 260.154 RON | 473.650 RON |
Comparație cu 7545 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 425.553 RON |
| 876.472 RON |
| 333.799 RON |
| 574.815 RON |
| 1.250.892 RON |
| 2.054.595 RON |
| 2.768.396 RON |
| 3.390.841 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 171.199 RON | 187.006 RON | 201.339 RON | 118.485 RON |
|---|
| Active circulante | 234.278 RON | 261.157 RON | 138.505 RON | 260.154 RON | 473.650 RON | 425.553 RON | 876.472 RON | 333.799 RON | 574.815 RON | 1.079.693 RON | 1.867.589 RON | 2.567.057 RON | 3.272.356 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.715 RON | 87.236 RON | 104.487 RON | 245.528 RON | 389.666 RON | 405.510 RON | 784.812 RON | 267.975 RON | 471.845 RON | 1.046.302 RON | 1.803.170 RON | 2.242.487 RON | 2.760.685 RON |
|---|
| Datorii totale | 231.563 RON | 173.921 RON | 34.018 RON | 14.626 RON | 83.984 RON | 20.043 RON | 91.660 RON | 65.824 RON | 102.970 RON | 204.590 RON | 251.425 RON | 525.909 RON | 630.156 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 8 | 7 | 7 | 9 | 9 | 8 | 6 | 5 | 6 | 7 | 7 | 8 |
|---|