Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36343760
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VLĂDULEASA MIRCEA ŞTEFAN
Prin: VLĂDULEASA MIRCEA ŞTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
392.668 RON
Profit net
3.748 RON
Capitaluri proprii
6.939 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 323.750 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.855 RON | 109.322 RON | 140.106 RON | 150.705 RON | 148.066 RON | 176.616 RON | 188.783 RON | 185.506 RON | 218.777 RON | 392.668 RON |
| Profit net | 1.413 RON | 16.257 RON | 11.565 RON | 15.879 RON | 5.829 RON | 6.333 RON | 17.277 RON | 11.714 RON | -10.076 RON | 3.748 RON |
| Total active | 5.158 RON | 23.668 RON | 36.949 RON | 54.433 RON | 62.553 RON | 67.994 RON | 102.412 RON | 103.588 RON | 98.286 RON | 159.754 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 1850 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 12.581 RON |
| Active circulante | 5.158 RON | 23.668 RON | 36.949 RON | 54.433 RON | 62.553 RON | 67.994 RON | 102.412 RON | 103.588 RON | 98.286 RON | 147.173 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.613 RON | 17.870 RON | 29.436 RON | 45.315 RON | 51.144 RON | 57.476 RON | 74.754 RON | 35.489 RON | 25.413 RON | 6.939 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.545 RON | 5.798 RON | 7.513 RON | 9.118 RON | 11.409 RON | 10.518 RON | 27.658 RON | 68.099 RON | 72.873 RON | 152.986 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 |
|---|