Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36460336
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TOMA MATEI
Prin: TOMA MATEI
Prin: TOMA MATEI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
482.762 RON
Profit net
386.450 RON
Capitaluri proprii
387.896 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 706.870 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 359.138 RON | 914.160 RON | 708.287 RON | 524.690 RON | 463.777 RON | 676.601 RON | 817.974 RON | 868.296 RON | 482.762 RON |
| Profit net | 322.239 RON | 872.187 RON | 660.631 RON | 470.157 RON | 379.760 RON | 593.865 RON | 593.964 RON | 763.702 RON | 386.450 RON |
| Total active | 406.696 RON | 1.289.530 RON | 1.075.225 RON | 1.296.701 RON | 1.504.670 RON | 1.270.760 RON | 1.024.787 RON | 1.023.175 RON | 1.003.127 RON |
| Active imobilizate | 432 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 3485 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 406.264 RON | 1.289.530 RON | 1.075.225 RON | 1.296.701 RON | 1.504.670 RON | 1.270.760 RON | 1.024.787 RON | 1.023.175 RON | 1.003.127 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 321.795 RON | 1.193.982 RON | 953.297 RON | 1.168.454 RON | 1.378.214 RON | 1.089.079 RON | 817.743 RON | 731.446 RON | 387.896 RON |
|---|
| Datorii totale | 84.901 RON | 95.548 RON | 121.928 RON | 101.733 RON | 97.009 RON | 138.225 RON | 147.882 RON | 231.111 RON | 579.708 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|