Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36509731
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STAICI MIRTYS-MARCIANA-DRUSILLA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
135.878 RON
Profit net
3.994 RON
Capitaluri proprii
74.186 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 142.857 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.480 RON | 22.961 RON | 17.185 RON | 15.266 RON | 45.200 RON | 26.590 RON | 104.904 RON | 135.055 RON | 91.965 RON | 135.878 RON |
| Profit net | -4.341 RON | 18.997 RON | 13.537 RON | 1.955 RON | 33.403 RON | 14.360 RON | 16.674 RON | 36.752 RON | 16.566 RON | 3.994 RON |
| Total active | 62.449 RON | 78.942 RON | 83.264 RON | 26.876 RON | 61.413 RON | 51.156 RON | 17.670 RON | 54.608 RON | 70.578 RON | 75.994 RON |
| Active imobilizate | 4.253 RON | 1.823 RON |
Comparație cu 654 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 58.196 RON | 77.119 RON | 83.264 RON | 26.876 RON | 61.413 RON | 51.156 RON | 17.670 RON | 54.608 RON | 70.578 RON | 75.994 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.141 RON | 14.856 RON | 28.393 RON | 26.876 RON | 60.279 RON | 48.760 RON | 16.874 RON | 53.626 RON | 70.192 RON | 74.186 RON |
|---|
| Datorii totale | 66.590 RON | 64.086 RON | 54.871 RON | 0 RON | 1.134 RON | 2.396 RON | 796 RON | 982 RON | 386 RON | 1.808 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — |
|---|