Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36723726
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BALACI LUCIAN
Prin: BALACI LUCIAN
Prin: BALACI LUCIAN
Prin: BALACI LUCIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
299.710 RON
Profit net
39.139 RON
Capitaluri proprii
-46.471 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 322.354 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 144.373 RON | 281.426 RON | 299.157 RON | 238.214 RON | 297.577 RON | 260.329 RON | 286.481 RON | 296.474 RON | 299.710 RON |
| Profit net | -29.787 RON | -85.403 RON | -82.303 RON | -46.113 RON | -18.994 RON | 29.721 RON | 82.248 RON | 64.851 RON | 39.139 RON |
| Total active | 4.875 RON | 4.516 RON | 11.845 RON | 6.421 RON | 4.238 RON | 8.603 RON | 2.967 RON | 38.216 RON | 43.155 RON |
| Active circulante | 4.875 RON | 4.516 RON | 11.845 RON | 6.421 RON | 4.238 RON |
Comparație cu 299 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.603 RON |
| 2.967 RON |
| 38.216 RON |
| 43.155 RON |
| Capitaluri proprii | -29.617 RON | -115.020 RON | -197.323 RON | -243.436 RON | -262.429 RON | -232.709 RON | -150.460 RON | -85.610 RON | -46.471 RON |
|---|
| Datorii totale | 34.492 RON | 119.536 RON | 209.168 RON | 249.857 RON | 266.667 RON | 241.312 RON | 153.427 RON | 123.826 RON | 89.626 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 5 | 5 | 4 | 4 | 2 | 3 | 3 | 3 |
|---|