Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36863347
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ROMAN VALERIU
Prin: ROMAN VALERIU
Prin: ROMAN VALERIU
Prin: ROMAN VALERIU
Prin: ROMAN VALERIU
Prin: ROMAN VALERIU
Prin: ROMAN VALERIU
Prin: ROMAN VALERIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
275.382 RON
Profit net
29.458 RON
Capitaluri proprii
30.320 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 275.317 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 138.660 RON | 227.768 RON | 268.402 RON | 275.114 RON | 262.996 RON | 187.618 RON | 182.153 RON | 294.481 RON | 275.382 RON |
| Profit net | 87.876 RON | 113.755 RON | 72.656 RON | 188.019 RON | 104.830 RON | 4.055 RON | 62.391 RON | 12.893 RON | 29.458 RON |
| Total active | 94.808 RON | 71.281 RON | 33.503 RON | 62.178 RON | 76.385 RON | 33.377 RON | 71.138 RON | 36.811 RON | 56.648 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 88 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 78), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 0 RON |
| Active circulante | 94.808 RON | 71.281 RON | 33.503 RON | 62.178 RON | 76.385 RON | 33.377 RON | 71.138 RON | 36.811 RON | 56.648 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 88.076 RON | 53.665 RON | 5.475 RON | 54.916 RON | 67.801 RON | 4.455 RON | 62.791 RON | 16.640 RON | 30.320 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.732 RON | 17.616 RON | 28.028 RON | 7.262 RON | 8.584 RON | 28.922 RON | 8.347 RON | 20.171 RON | 26.328 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 6 | 5 | 2 | — | 4 | 3 | 5 | 4 |
|---|