Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36904501
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ROȘCA GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
277.052 RON
Profit net
-18.783 RON
Capitaluri proprii
468 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 488.668 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 56.344 RON | 70.787 RON | 189.761 RON | 110.101 RON | 327.331 RON | 496.807 RON | 515.514 RON | 330.094 RON | 277.052 RON |
| Profit net | -3.502 RON | -6.634 RON | 53.210 RON | -21.250 RON | -9.083 RON | 54.911 RON | 57.385 RON | 837 RON | -18.783 RON |
| Total active | 5.753 RON | 6.017 RON | 46.111 RON | 35.593 RON | 36.741 RON | 65.481 RON | 94.050 RON | 36.703 RON | 27.218 RON |
| Active imobilizate | 77 RON | — | — | — | — |
Comparație cu 1199 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 5.676 RON | 6.017 RON | 46.111 RON | 35.593 RON | 36.741 RON | 65.481 RON | 94.050 RON | 36.703 RON | 27.218 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.302 RON | -9.936 RON | 43.274 RON | 22.024 RON | 12.941 RON | 46.800 RON | 55.371 RON | 19.252 RON | 468 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.055 RON | 15.953 RON | 2.837 RON | 13.569 RON | 15.272 RON | 18.681 RON | 38.679 RON | 17.451 RON | 26.750 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|