Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36951716
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GAVRILĂ DIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
337.452 RON
Profit net
21.732 RON
Capitaluri proprii
71.603 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 440.326 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 204.678 RON | 298.646 RON | 495.440 RON | 339.894 RON | 425.130 RON | 393.380 RON | 410.878 RON | 436.244 RON | 337.452 RON |
| Profit net | 2.188 RON | 13.942 RON | 44.553 RON | 26.283 RON | 3.874 RON | 16.455 RON | -64.549 RON | 6.925 RON | 21.732 RON |
| Total active | 151.773 RON | 229.750 RON | 227.693 RON | 226.437 RON | 238.419 RON | 255.906 RON | 179.329 RON | 197.866 RON | 139.045 RON |
| Active circulante | 151.773 RON | 229.750 RON | 227.693 RON | 226.437 RON | 238.419 RON | 255.906 RON |
Comparație cu 937 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 179.329 RON |
| 197.866 RON |
| 139.045 RON |
| Capitaluri proprii | 2.388 RON | 16.330 RON | 60.884 RON | 87.167 RON | 91.040 RON | 107.496 RON | 42.947 RON | 49.872 RON | 71.603 RON |
|---|
| Datorii totale | 99.385 RON | 213.420 RON | 166.809 RON | 139.270 RON | 147.379 RON | 148.410 RON | 136.382 RON | 147.994 RON | 67.442 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|