Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 nov. 2020 și 28 iul. 2022.
Servicii reparare și întreținere tâmplărie pvc, furnizare și montaj plasă împotriva insectelor
Achizitie tamplarie PVC amenajare primarie
Achizitie tamplarie PVC amenajare primarie
Achizitie tamplarie PVC amenajare primarie
Achizitie usa PVC Camin Cultural Cordareni
Achizitie tamplarie PVC pentru Camin Cultural Cordareni
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37061910
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
160.681 RON
Profit net
23.995 RON
Capitaluri proprii
25.271 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 193.254 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 208.086 RON | 296.959 RON | 227.601 RON | 249.401 RON | 227.332 RON | 242.495 RON | 299.729 RON | 164.418 RON | 160.681 RON |
| Profit net | 8.195 RON | 114 RON | 18.199 RON | 18.587 RON | 6.934 RON | 2.873 RON | -2.379 RON | 14.481 RON | 23.995 RON |
| Total active | 57.128 RON | 11.872 RON | 32.220 RON | 46.092 RON | 59.350 RON | 29.731 RON | 25.807 RON | 38.229 RON | 51.523 RON |
| Active imobilizate | 422 RON | 422 RON | — | — | — | — | — |
Comparație cu 249 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 56.706 RON | 11.450 RON | 32.220 RON | 46.092 RON | 59.350 RON | 29.731 RON | 25.807 RON | 38.229 RON | 51.523 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.395 RON | 8.509 RON | 26.708 RON | 45.295 RON | 52.229 RON | 24.746 RON | 12.367 RON | 26.848 RON | 25.271 RON |
|---|
| Datorii totale | 48.733 RON | 3.363 RON | 5.512 RON | 797 RON | 7.121 RON | 4.985 RON | 13.440 RON | 11.381 RON | 26.252 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|