Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 iul. 2017 și 24 oct. 2017.
STAMPILA R40
Achizitie stampile
Achizitie stampile
stampila dreptunghiulara 20
stampila cu text rotunda 40
stampila dreptunghiulara 30
Achizitie stampile
Achizitie stampile
Achizitie stampile
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37162044
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MILITARU COSTEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
14.782 RON
Profit net
826 RON
Capitaluri proprii
1.098 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 8.192 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 50.301 RON | 48.867 RON | 26.565 RON | 20.150 RON | 20.745 RON | 25.990 RON | 19.634 RON | 21.299 RON | 14.782 RON |
| Profit net | 24.711 RON | 26.345 RON | 11.386 RON | 8.700 RON | 4.063 RON | 7.548 RON | 3.031 RON | 4.351 RON | 826 RON |
| Total active | 25.459 RON | 36.131 RON | 25.316 RON | 10.965 RON | 16.139 RON | 8.472 RON | 3.971 RON | 4.863 RON | 5.018 RON |
| Active imobilizate | — | 119 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
Comparație cu 24 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 32), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| Active circulante | 25.459 RON | 36.012 RON | 25.316 RON | 10.965 RON | 16.139 RON | 8.472 RON | 3.971 RON | 4.863 RON | 5.018 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 24.911 RON | 35.756 RON | 24.642 RON | 10.317 RON | 14.380 RON | 7.789 RON | 3.272 RON | 4.623 RON | 1.098 RON |
|---|
| Datorii totale | 548 RON | 375 RON | 674 RON | 648 RON | 1.759 RON | 683 RON | 699 RON | 240 RON | 3.920 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | — | — | — | 0 | — | — | 0 |
|---|