Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37217417
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STRUGARU LOREDAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
258.572 RON
Profit net
38.176 RON
Capitaluri proprii
51.208 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 236.140 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 156.746 RON | 240.513 RON | 224.711 RON | 156.037 RON | 184.523 RON | 195.377 RON | 223.893 RON | 213.011 RON | 258.572 RON |
| Profit net | -11.022 RON | 2.303 RON | -10.476 RON | 45.951 RON | 46.836 RON | 81.563 RON | 16.291 RON | 5.691 RON | 38.176 RON |
| Total active | 34.413 RON | 63.970 RON | 29.458 RON | 38.322 RON | 58.642 RON | 99.465 RON | 53.783 RON | 31.079 RON | 69.124 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 3408 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.338 RON |
| 1.498 RON |
| Active circulante | 34.413 RON | 63.970 RON | 29.458 RON | 38.322 RON | 58.642 RON | 99.465 RON | 53.783 RON | 25.741 RON | 67.626 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.822 RON | -8.519 RON | -18.995 RON | 26.956 RON | 47.092 RON | 81.854 RON | 32.342 RON | 13.033 RON | 51.208 RON |
|---|
| Datorii totale | 45.235 RON | 72.489 RON | 48.453 RON | 11.366 RON | 11.550 RON | 17.611 RON | 21.441 RON | 18.046 RON | 17.916 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 7 | 5 | 5 | — | — | 4 | 3 | 3 |
|---|