Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37313023
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEDELCU AURELIAN
Prin: NEDELCU AURELIAN
Prin: NEDELCU AURELIAN
Prin: NEDELCU AURELIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
163.306 RON
Profit net
-24.389 RON
Capitaluri proprii
-26.518 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 218.369 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.000 RON | 162.150 RON | 28.583 RON | 32.984 RON | 72.557 RON | 112.890 RON | 247.905 RON | 201.524 RON | 163.306 RON |
| Profit net | -10.784 RON | 121.071 RON | 5.547 RON | -5.041 RON | -39.035 RON | 5.410 RON | -28.465 RON | -51.033 RON | -24.389 RON |
| Total active | 5.734 RON | 111.684 RON | 117.304 RON | 112.553 RON | 73.541 RON | 82.258 RON | 55.798 RON | 5.385 RON | 38.245 RON |
| Active circulante | 5.734 RON | 111.684 RON | 117.304 RON | 112.553 RON |
Comparație cu 35 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 73.541 RON |
| 82.258 RON |
| 55.798 RON |
| 5.385 RON |
| 38.245 RON |
| Capitaluri proprii | -10.584 RON | 110.487 RON | 116.033 RON | 110.993 RON | 71.958 RON | 77.368 RON | 48.903 RON | -2.129 RON | -26.518 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.318 RON | 1.197 RON | 1.271 RON | 1.560 RON | 1.583 RON | 4.890 RON | 6.895 RON | 7.514 RON | 64.763 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|