Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37371822
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TREPĂDUŞ CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
520.733 RON
Profit net
25.592 RON
Capitaluri proprii
135.077 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 523.309 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 163.065 RON | 388.256 RON | 394.442 RON | 453.392 RON | 449.339 RON | 411.584 RON | 381.953 RON | 430.055 RON | 520.733 RON |
| Profit net | 15.801 RON | 45.979 RON | 42.207 RON | 48.212 RON | 42.686 RON | 50.466 RON | 39.704 RON | 53.161 RON | 25.592 RON |
| Total active | 69.187 RON | 67.383 RON | 100.100 RON | 146.338 RON | 189.673 RON | 243.568 RON | 146.043 RON | 162.208 RON | 212.857 RON |
| Active circulante | 69.187 RON | 67.383 RON | 100.100 RON | 146.338 RON | 189.673 RON | 243.568 RON |
Comparație cu 1347 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 146.043 RON |
| 162.208 RON |
| 212.857 RON |
| Capitaluri proprii | 16.001 RON | 46.179 RON | 64.386 RON | 112.598 RON | 155.285 RON | 205.750 RON | 106.324 RON | 139.485 RON | 135.077 RON |
|---|
| Datorii totale | 53.186 RON | 21.204 RON | 35.714 RON | 33.740 RON | 34.388 RON | 37.818 RON | 39.719 RON | 22.723 RON | 77.780 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|