Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 17 ian. 2018 și 11 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 81 atribuiri.
ITP BR 04/58/59 SAJ
SERVICII DE INSPECTIE PERIODICA AUTO
ITP AUTOTURIM ,AMBULANTA
Achizitie servicii ITP AUTOTURISM
ITP AMBULANTA,MICROBUZ,AUTORULOTA <3.5T
ITP AUTOTURISM
ITP AUTOTURISM
ITP AUTOTURISM
Servicii de inspectie tehnica periodica
ITP AUTOTURIM ,AMBULANTA
ITP AUTOTURISM
ITP AUTOUTILITARE MIXTE,SPECIALIZATE,SPECIALE CU MTMA PANA LA 3.5TO INCLUSIV
Inspectie tehnica periodica
ITP AUTOTURISM
Achizitie ITP AUTOUTILITARA PANA LA 3.5TO INCLUSIV
ITP AUTOTURISM
ITP AUTOTURISM
ITP AUTOTURISM
ITP AUTOTURISM
ITP AUTOTURISMRE/MICROBUZE SI REVENIRI
REVENIRE ITP-SIGURANTA
ITP AUTOTURISM
ITP AUTOTURISM
REVENIRE ITP-SIGURANTA-AUTOTURISM
REVENIRE ITP -ALTELE-AUTOTURISM
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 31 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37373661
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-31.
Cifră de afaceri
448.511 RON
Profit net
133.675 RON
Capitaluri proprii
136.779 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 530.421 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.380 RON | 99.566 RON | 282.749 RON | 299.710 RON | 299.860 RON | 383.527 RON | 376.634 RON | 396.551 RON | 448.511 RON |
| Profit net | 408 RON | 8.550 RON | 157.397 RON | 160.794 RON | 160.706 RON | 214.388 RON | 185.621 RON | 154.879 RON | 133.675 RON |
| Total active | 5.027 RON | 13.846 RON | 161.209 RON | 184.065 RON | 196.423 RON | 260.258 RON | 225.951 RON | 211.559 RON | 163.420 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 187 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 69 RON |
| 69 RON |
| Active circulante | 5.027 RON | 13.846 RON | 161.209 RON | 184.065 RON | 196.423 RON | 260.258 RON | 225.951 RON | 211.490 RON | 163.351 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 608 RON | 9.158 RON | 158.047 RON | 178.841 RON | 191.547 RON | 247.934 RON | 206.225 RON | 183.104 RON | 136.779 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.419 RON | 4.688 RON | 3.162 RON | 5.224 RON | 4.876 RON | 12.324 RON | 19.726 RON | 28.455 RON | 26.641 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|