Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 dec. 2020 și 9 feb. 2023.
GEL DEZINFECTANT DE MAINI
MASCĂ DE PROTECȚIE - 3 PLIURI
MANUSI LATEX PUDRATE
furnizare mobilier de birou
PACHET ELEM. ORNAMENTALE PT. EVENIMENTUL "TARGUL DE CRACIUN" - EDITIA A V-A
MASCĂ DE PROTECȚIE - 3 PLIURI
Pachet echipamente de protectie
Pachet echipamente de protectie ȘCOALA PROFESIONALĂ OGLINZI
MASCĂ DE PROTECȚIE - 3 PLIURI
Pachet echipamente de protectie
Combinezon laminat - 3 straturi - impermeabil
Pachet echipamente de protectie
Sapun lichid antibacterian cu pH 6. Mod de ambalare - bidon 5 litri.
viziera de protectie rabatabila pe dimensiuni
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37424935
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PĂVĂLOAIE IULIAN
Prin: PĂVĂLOAIE IULIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
99.250 RON
Profit net
75.596 RON
Capitaluri proprii
179.037 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 44.291 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 235.749 RON | 217.807 RON | 815.143 RON | 117.770 RON | 0 RON | 99.250 RON |
| Profit net | 0 RON | 26.094 RON | 131.457 RON | 322.875 RON | 54.634 RON | -1.022 RON | 75.596 RON |
| Total active | 200 RON | 260.163 RON | 205.564 RON | 519.393 RON | 164.601 RON | 164.795 RON | 271.533 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 200 RON | 260.163 RON | 205.564 RON | 519.393 RON | 164.601 RON | 164.795 RON |
Comparație cu 1820 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 271.533 RON |
| Capitaluri proprii | 200 RON | 25.401 RON | 156.858 RON | 479.733 RON | 104.463 RON | 103.441 RON | 179.037 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 234.762 RON | 48.706 RON | 39.660 RON | 60.138 RON | 61.354 RON | 92.496 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
|---|