Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37670743
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BARTHA ANDRAS
Prin: BARTHA ANDRAS
Prin: BARTHA ANDRAS
Prin: BARTHA ANDRAS
Prin: BARTHA ANDRAS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
775.562 RON
Profit net
413.234 RON
Capitaluri proprii
710.186 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 984.704 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 104.500 RON | 220.050 RON | 280.825 RON | 387.120 RON | 557.088 RON | 738.748 RON | 764.439 RON | 777.474 RON | 775.562 RON |
| Profit net | 20.614 RON | 39.312 RON | 63.936 RON | 82.956 RON | 99.443 RON | 115.062 RON | 115.539 RON | 85.153 RON | 413.234 RON |
| Total active | 37.216 RON | 79.681 RON | 162.953 RON | 166.763 RON | 278.269 RON | 408.176 RON | 416.113 RON | 486.912 RON | 942.079 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.577 RON |
| 46.371 RON |
| Active circulante | 37.216 RON | 79.681 RON | 162.953 RON | 166.763 RON | 278.269 RON | 408.176 RON | 416.113 RON | 485.335 RON | 895.708 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 20.814 RON | 60.126 RON | 124.063 RON | 107.019 RON | 206.462 RON | 261.524 RON | 311.629 RON | 339.171 RON | 710.186 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.402 RON | 19.555 RON | 38.890 RON | 59.744 RON | 71.807 RON | 146.652 RON | 104.484 RON | 147.741 RON | 231.893 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|