Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37850841
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEMEŞ MIHAELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.098.514 RON
Profit net
80.172 RON
Capitaluri proprii
395.128 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 846.927 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.515 RON | 80.461 RON | 136.345 RON | 414.967 RON | 25.882 RON | 97.004 RON | 365.239 RON | 681.104 RON | 1.098.514 RON |
| Profit net | 2.852 RON | 37.806 RON | 75.398 RON | 337.387 RON | 12.979 RON | 3.431 RON | 37.841 RON | 128.411 RON | 80.172 RON |
| Total active | 6.383 RON | 43.506 RON | 117.844 RON | 363.739 RON | 370.297 RON | 210.216 RON | 342.407 RON | 979.048 RON | 1.604.090 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 523 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 450.951 RON |
| Active circulante | 6.383 RON | 43.506 RON | 117.844 RON | 363.739 RON | 370.297 RON | 210.216 RON | 342.407 RON | 979.048 RON | 1.153.139 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.052 RON | 40.858 RON | 116.257 RON | 353.644 RON | 366.623 RON | 170.054 RON | 187.895 RON | 316.306 RON | 395.128 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.331 RON | 2.648 RON | 1.587 RON | 10.095 RON | 3.674 RON | 40.162 RON | 154.512 RON | 662.742 RON | 1.208.962 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|