Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37910196
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BURCSA GABOR
Prin: BURCSA GABOR
Prin: BURCSA GABOR
Prin: BURCSA GABOR
Prin: BURCSA GABOR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
114.656 RON
Profit net
-77.740 RON
Capitaluri proprii
-10.686 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 190.468 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 71.225 RON | 299.013 RON | 461.805 RON | 163.629 RON | 249.587 RON | 217.771 RON | 114.656 RON |
| Profit net | -1.808 RON | -19.477 RON | -13.597 RON | 53.533 RON | 81.639 RON | -44.883 RON | 53.004 RON | -41.558 RON | -77.740 RON |
| Total active | 494 RON | 1.328 RON | 159.683 RON | 99.876 RON | 181.052 RON | 257.273 RON | 302.501 RON | 425.840 RON | 301.810 RON |
| Active circulante | 494 RON | 1.328 RON | 159.683 RON | 99.876 RON |
Comparație cu 102 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 32), pentru anul 2025.
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 181.052 RON |
| 257.273 RON |
| 302.501 RON |
| 425.840 RON |
| 301.810 RON |
| Capitaluri proprii | -1.808 RON | -21.085 RON | -34.682 RON | 18.851 RON | 100.490 RON | 55.608 RON | 108.612 RON | 67.053 RON | -10.686 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.302 RON | 26.214 RON | 194.999 RON | 81.025 RON | 80.632 RON | 201.735 RON | 193.959 RON | 358.787 RON | 312.496 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|