Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 19 sept. 2017 și 19 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.660 atribuiri.
PRODUSE ALIMENTARE
PRODUSE ALIMENTARE
PRODUSE ALIMENTARE
PRODUSE ALIMENTARE
PRODUSE ALIMENTARE
Pachet produse alimentare 1.
Pachet produse alimentare 2.
Pachet produse alimentare 3.
Pachet produse alimentare 4.
Pachet produse alimentare 2
Pachet produse alimentare 1
PRODUSE ALIMENTARE
PRODUSE ALIMENTARE
PRODUSE ALIMENTARE
PRODUSE ALIMENTARE
PRODUSE ALIMENTARE
Pachet produse alimentare 22-3
Pachet produse alimentare 22-1
Pachet produse alimentare 22-2
Pachet alimentar 9..
pachet alimentar 9..
Pachet produse alimentare 22-4
pachet alimentar 9..1
PRODUSE ALIMENTARE
PRODUSE ALIMENTARE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38060336
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
940.803 RON
Profit net
33.389 RON
Capitaluri proprii
751.344 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.332.167 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 67.704 RON | 355.645 RON | 624.131 RON | 291.922 RON | 453.542 RON | 641.247 RON | 1.418.109 RON | 1.207.491 RON | 940.803 RON |
| Profit net | -366 RON | 154.814 RON | 225.353 RON | 64.055 RON | 138.678 RON | 38.523 RON | 16.680 RON | 82.254 RON | 33.389 RON |
| Total active | 29.559 RON | 162.915 RON | 412.923 RON | 488.039 RON | 643.491 RON | 730.074 RON | 774.145 RON | 819.490 RON | 810.159 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 0 RON |
Comparație cu 1520 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 33.020 RON |
| 423.389 RON |
| Active circulante | 29.559 RON | 162.915 RON | 412.923 RON | 488.039 RON | 643.491 RON | 730.074 RON | 774.145 RON | 786.470 RON | 386.770 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -166 RON | 154.648 RON | 380.001 RON | 444.056 RON | 582.734 RON | 621.257 RON | 635.701 RON | 717.955 RON | 751.344 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.725 RON | 8.267 RON | 32.922 RON | 43.983 RON | 60.757 RON | 108.817 RON | 138.444 RON | 101.535 RON | 58.815 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|