Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 iul. 2017 și 11 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 53 atribuiri.
CUPLA TRACTARE
POMPA HIDRAULICA
ANVELOPE BULDOEXCAVATOR KOMATSU
ELECTROMOTOR BULDOEXCAVATOR KOMATSU
Bieleta BN 0446142
Furnizare consumabile pentru revizia buldoexcavatorului primăriei comunei Câmpani.
Piese SISTEM RACIRE BULDOEXCAVATOR KOMATSU
Furtun pentru Buldoexcavator Komatsu
SEMERING SI RULMENT BULDOEXCAVATOR KOMATSU
FURTUN BULDOEXCAVATOR KOMATSU
PIESE BULDOEXCAVATOR KOMATSU
PIESE BULDOEXCAVATOR JCB
PIESE DE SCHIMB STIVUITOR BALKANCAR
POMPA ALIMENTARE BULDOEXCAVATOR KOMATSU
PIESE BULDOEXCAVATOR FERMEC 860
Amortizor elastic
Cabluri comanda Tractor Lamborghini - 4 buc - Noiembrie 2023
PIESE BULDOEXCAVATOR KOMATSU WB93R5E0
GARNITURA CHIULASA LIEBHERR
POMPA APA KRAMER 350
PIESE REDUCTOR FATA CATERPILLAR
Flansa buldoexcavator Komatsu
GIROFAR LED JCB
Achizitie pompa alimentare buldoexcavator Komatsu
Achizitie piese buldoexcavator Komatsu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3827526
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.753.033 RON
Profit net
299.545 RON
Capitaluri proprii
912.622 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.276.393 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 261.053 RON | 230.028 RON | 818.533 RON | 687.289 RON | 368.257 RON | 451.393 RON | 512.933 RON | 475.373 RON | 461.101 RON | 474.512 RON | 551.951 RON | 653.490 RON | 631.512 RON | 961.235 RON | 1.029.137 RON | 1.618.495 RON | 1.753.033 RON |
| Profit net | 73.513 RON | 48.344 RON | 288.259 RON | 200.352 RON | 90.093 RON | 59.648 RON | 55.818 RON | 29.593 RON | 42.426 RON | 50.592 RON | 8.402 RON | 50.351 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 115.274 RON |
| 129.536 RON |
| 96.084 RON |
| -270.563 RON |
| 299.545 RON |
| Total active | 390.860 RON | 357.104 RON | 645.450 RON | 738.152 RON | 794.332 RON | 964.214 RON | 993.951 RON | 1.087.401 RON | 1.154.187 RON | 1.183.328 RON | 1.341.028 RON | 1.500.753 RON | 1.284.777 RON | 1.461.799 RON | 1.642.210 RON | 1.442.405 RON | 1.344.092 RON |
|---|
| Active imobilizate | 28.207 RON | 11.816 RON | 7.016 RON | 495 RON | — | — | — | — | — | 5.447 RON | 3.355 RON | 1.437 RON | — | — | 137.672 RON | 119.271 RON | 236.412 RON |
|---|
| Active circulante | 362.653 RON | 345.288 RON | 638.434 RON | 737.657 RON | 794.332 RON | 964.214 RON | 993.951 RON | 1.087.401 RON | 1.154.187 RON | 1.177.881 RON | 1.337.673 RON | 1.499.316 RON | 1.284.777 RON | 1.461.799 RON | 1.504.538 RON | 1.323.134 RON | 1.107.680 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 144.235 RON | 179.746 RON | 468.005 RON | 668.357 RON | 758.449 RON | 818.097 RON | 873.915 RON | 903.507 RON | 945.934 RON | 996.527 RON | 1.004.929 RON | 1.055.280 RON | 1.170.552 RON | 1.300.088 RON | 1.496.172 RON | 983.678 RON | 912.622 RON |
|---|
| Datorii totale | 246.625 RON | 177.358 RON | 177.445 RON | 69.795 RON | 35.883 RON | 146.117 RON | 120.036 RON | 183.894 RON | 209.994 RON | 186.801 RON | 336.099 RON | 445.473 RON | 114.225 RON | 161.711 RON | 146.038 RON | 459.522 RON | 434.278 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 |
|---|