Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 ian. 2018 și 12 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 93 atribuiri.
cursuri canto muzica usoara si pian
cursuri canto muzica usoara si pian
cursuri canto muzica usoara si pian
cursuri canto muzica usoara si pian
Organizare si coordonare Scoala Populara de Arte
cursuri canto muzica usoara si pian
Grup F Cristoforeanu trupe
Curs pian si canto muzica usoara
cursuri canto muzica usoara si pian
cursuri canto muzica usoara si pian
cursuri canto muzica usoara si pian
cursuri canto muzica usoara si pian
Coordonare si organizare Scoala Populara de arte
Cursuri canto muzica usoara si pian
Curs de Pian, Curs de Canto
Curs Canto muzica usoara si Curs Pian
Curs canto muzica usoara si curs pian
Curs pian si canto muzica usoara
Canto muzica usoara, pian
cursuri canto muzica usoara
Ore canto si ore pian
Cursuri canto muzica usoara: Ore pian, Ore canto
Ore pian, Ore canto
Ore pian, Ore canto
cursuri pian, cursuri canto muzica usoara
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38525598
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
41.390 RON
Profit net
34.081 RON
Capitaluri proprii
69.805 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 49.184 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 15.935 RON | 6.404 RON | 5.795 RON | 12.920 RON | 34.013 RON | 34.593 RON | 42.545 RON | 41.390 RON |
| Profit net | 0 RON | 15.022 RON | 5.641 RON | 5.269 RON | 12.165 RON | 31.829 RON | 27.177 RON | 32.307 RON | 34.081 RON |
| Total active | 200 RON | 15.303 RON | 5.965 RON | 7.659 RON | 18.257 RON | 32.727 RON | 29.318 RON | 48.491 RON | 76.135 RON |
| Active circulante | 200 RON | 15.303 RON | 5.965 RON | 7.659 RON | 18.257 RON | 32.727 RON | 29.318 RON |
Comparație cu 120 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 48.491 RON |
| 76.135 RON |
| Capitaluri proprii | 200 RON | 15.222 RON | 5.881 RON | 5.509 RON | 17.674 RON | 32.069 RON | 27.417 RON | 45.724 RON | 69.805 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 81 RON | 84 RON | 2.150 RON | 583 RON | 658 RON | 1.901 RON | 2.767 RON | 6.330 RON |
|---|