Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 23 apr. 2018 și 25 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 60 atribuiri.
Servicii SSM
Coordonare în materie de securitate și sănătate în muncă
Servicii de asigurare
Asigurări
SERVICII ASIGURARE
Servicii SSM/PSI
Servicii de consultanta sanitara si de siguranta
Coordonare în materie de securitate și sănătate în muncă
Plan de evacuare-Situații de urgență
Coordonare în materie de securitate și sănătate în muncă
Serviciile de securitate si sănătate in muncă
Servicii de coordonare în materie de securitate și sănătate
Servicii de coordonare în materie de securitate și sănătate
Servicii SSM/PSI
Asigurare de persoane
Intocmire dosar accident de munca
Servicii de prevenire si protectie in domeniul securitatii si sanatatii in munca
Elaborare documentatie SSM
Instrucțiuni proprii
Plan de prevenire și protecție
Evaluare factori de risc
Elaborare documentatie SSM
Servicii periodice lunare SSM
Servicii SSM/PSI
rca serv asigurare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 30 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38814987
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-30.
Cifră de afaceri
110.256 RON
Profit net
44.943 RON
Capitaluri proprii
45.227 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 126.201 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 29.330 RON | 68.783 RON | 77.967 RON | 80.884 RON | 81.615 RON | 103.548 RON | 104.567 RON | 110.256 RON |
| Profit net | 1.085 RON | 29.020 RON | 18.620 RON | 29.899 RON | 41.467 RON | 45.418 RON | 38.131 RON | 44.943 RON |
| Total active | 23.474 RON | 60.624 RON | 63.823 RON | 65.864 RON | 67.612 RON | 67.170 RON | 74.333 RON | 52.870 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 203 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23.474 RON |
| 60.624 RON |
| 63.823 RON |
| 65.864 RON |
| 67.612 RON |
| 67.170 RON |
| 74.333 RON |
| 52.870 RON |
| Capitaluri proprii | 1.285 RON | 30.305 RON | 32.925 RON | 35.224 RON | 41.707 RON | 45.658 RON | 42.484 RON | 45.227 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.189 RON | 30.319 RON | 30.898 RON | 30.640 RON | 25.905 RON | 21.512 RON | 31.849 RON | 7.643 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|