Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 aug. 2018 și 20 iul. 2022.
Pachet echipament tehnic festival film
Organizarea a doua festivaluri in cadrul proiectului HERITAGE-cod proiect 2SOFT-1.2.-188
Prestari servicii tehnice
Prestări servicii artistice
Prestari servicii artistice Mihai Ciobanu si Ioana Capraru Ziua Comunei Muntenii de Sus
Scena Ziua comunei Muntenii de Sus
Prestari servicii tehnice
Prestari servicii tehnice
Prestări servicii artistice
Servicii de prestatie artistica la festivalul interetnic confluiente-comuna mosna, jud.iasi
Achizitie servicii tehnice
Prestări servicii artistice
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38933392
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PALADI ION
Prin: PALADI ION
Prin: PALADI ION
Prin: PALADI ION
Prin: PALADI ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
141.634 RON
Profit net
-3.497 RON
Capitaluri proprii
34.217 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 53.028 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 299.457 RON | 40.108 RON | 58.866 RON | — | 141.634 RON | — | — | — |
| Profit net | 230.643 RON | -611 RON | 15.442 RON | -5.614 RON | 53.388 RON | -15.689 RON | -225 RON | -3.497 RON |
| Total active | 233.495 RON | 324.873 RON | 340.407 RON | 334.529 RON | 171.006 RON | 156.837 RON | 156.612 RON | 156.615 RON |
| Active circulante | 233.495 RON | 324.873 RON | 340.407 RON | 334.529 RON | 171.006 RON | 156.837 RON | 156.612 RON | 156.615 RON |
Comparație cu 122 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2022.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| 230.843 RON |
| 279.017 RON |
| 295.070 RON |
| 289.456 RON |
| 53.628 RON |
| 37.939 RON |
| 37.714 RON |
| 34.217 RON |
| Datorii totale | 2.652 RON | 45.856 RON | 45.337 RON | 45.073 RON | 117.378 RON | 118.898 RON | 118.898 RON | 122.398 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 |
|---|