Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39829170
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NUŢĂ ALEXANDRU
Prin: NUŢĂ ALEXANDRU
Prin: NUŢĂ ALEXANDRU
Prin: NUŢĂ ALEXANDRU
Prin: NUŢĂ ALEXANDRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
357.512 RON
Profit net
240.402 RON
Capitaluri proprii
240.642 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 410.276 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 147.933 RON | 154.895 RON | 123.397 RON | 243.587 RON | 297.102 RON | 351.619 RON | 357.512 RON |
| Profit net | 112.723 RON | 118.281 RON | 83.122 RON | 190.451 RON | 235.792 RON | 231.583 RON | 240.402 RON |
| Total active | 118.111 RON | 126.391 RON | 88.183 RON | 196.478 RON | 252.714 RON | 267.254 RON | 297.077 RON |
| Active circulante | 118.111 RON | 126.391 RON | 88.183 RON | 196.478 RON | 252.714 RON | 267.254 RON | 297.077 RON |
| Capitaluri proprii | 112.963 RON | 118.521 RON | 83.362 RON | 190.691 RON |
Comparație cu 415 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 236.032 RON |
| 231.823 RON |
| 240.642 RON |
| Datorii totale | 5.148 RON | 7.870 RON | 4.821 RON | 5.787 RON | 16.682 RON | 35.810 RON | 56.636 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|