Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41713605
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ANDRONIC RADU
Prin: ANDRONIC RADU
Prin: ANDRONIC RADU
Prin: ANDRONIC RADU
Prin: ANDRONIC RADU
Prin: ANDRONIC RADU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
150.566 RON
Profit net
12.108 RON
Capitaluri proprii
29.776 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 194.960 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 9.755 RON | 70.570 RON | 64.222 RON | 92.750 RON | 130.817 RON | 166.050 RON | 150.566 RON |
| Profit net | -2.613 RON | 10.504 RON | 4.260 RON | 2.505 RON | 15.187 RON | -12.374 RON | 12.108 RON |
| Total active | 3.820 RON | 11.286 RON | 18.690 RON | 22.876 RON | 39.505 RON | 38.922 RON | 37.176 RON |
| Active circulante | 3.820 RON | 11.286 RON | 18.690 RON | 22.876 RON | 39.505 RON | 38.922 RON | 37.176 RON |
| Capitaluri proprii | -2.413 RON | 8.091 RON | 12.351 RON |
Comparație cu 1304 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.855 RON |
| 30.042 RON |
| 17.668 RON |
| 29.776 RON |
| Datorii totale | 6.233 RON | 3.195 RON | 6.339 RON | 8.021 RON | 9.463 RON | 21.254 RON | 7.400 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | — | 2 |
|---|