Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 16 oct. 2020 și 4 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 569 atribuiri.
Barbotor cu apa sterila de UnicaFolosinta 340ml/350ml
Barbotor cu apa sterila de UnicaFolosinta 340ml/350ml
Seringi de unică folosință fără ac,din 3 părți,tip luer lock 10 ml set 100 buc
CAMP STERIL 150X180
Debitmetru oxigen medical cu gat scurt 9/16 cupla DIN -IN STOC
Seringi de unică folosință fără ac,din 3 părți,tip luer lock 20 mlset 50 buc
Barbotor cu apa sterila de UnicaFolosinta 340ml/350ml
Debitmetru oxigen medical cu gat scurt 9/16 cupla DIN -IN STOC
Barbotor cu apa sterila de UnicaFolosinta 340ml/350ml
barbotor de unica utilizare 350ml
husa saltea pat 200x90x10
husa saltea opticare pat linet 211x95x12
seringi 50 ml opace, rezistente U.V.
husa saltea opticare pat linet 211x95x12
CAMP STERIL 150X180
huse pat cu elastic impermeabil 240/210
Debitmetru oxigen medical cu gat scurt 9/16 cupla DIN -IN STOC
tub aspiratie diametru 8mm culoare galben
Barbotor cu apa sterila de UnicaFolosinta 340ml/350ml
Barbotor cu apa sterila de UnicaFolosinta 340ml/350ml
barbotor de unica utilizare 350ml
cearceaf/ huse pat cu elastic impermeabil 210/240
cearceaf/ huse pat cu elastic impermeabil 210/240
Barbotor cu apa sterila, 350ml/450ml
Seringi de unică folosință fără ac,din 3 părți,tip luer lock 10 ml set 100 buc
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/42765424
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
768.436 RON
Profit net
112.678 RON
Capitaluri proprii
649.212 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 936.704 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 111.842 RON | 566.453 RON | 819.347 RON | 914.581 RON | 511.520 RON | 768.436 RON |
| Profit net | 37.573 RON | 134.055 RON | 288.627 RON | 185.745 RON | 6.653 RON | 112.678 RON |
| Total active | 152.734 RON | 443.385 RON | 664.655 RON | 916.025 RON | 720.736 RON | 875.878 RON |
| Active imobilizate | — | 28.758 RON | 124.315 RON | 164.935 RON | 227.285 RON | 103.662 RON |
| Active circulante | 152.734 RON | 414.627 RON | 540.340 RON | 751.090 RON | 493.451 RON | 772.216 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 50 firme din județul Iași care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 37.773 RON |
| 171.828 RON |
| 460.455 RON |
| 646.200 RON |
| 643.204 RON |
| 649.212 RON |
| Datorii totale | 114.961 RON | 271.557 RON | 204.200 RON | 269.825 RON | 77.532 RON | 226.666 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|