Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4760521
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
1.002.002 RON
Profit net
41.223 RON
Capitaluri proprii
57.343 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.171.884 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 128.432 RON | 144.565 RON | 190.741 RON | 346.756 RON | 391.207 RON | 463.263 RON | 616.764 RON | 690.840 RON | 656.152 RON | 726.781 RON | 819.712 RON | 1.068.024 RON | 1.069.253 RON | 1.002.002 RON |
| Profit net | -22.747 RON | -13.004 RON | 23.537 RON | 2.398 RON | 42.292 RON | 7.856 RON | 2.161 RON | 1.221 RON | 1.253 RON | -23.356 RON | -1.163 RON | 16.256 RON | -43.933 RON | 41.223 RON |
| Total active |
Comparație cu 1622 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2024.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 96.003 RON |
| 96.579 RON |
| 147.044 RON |
| 175.916 RON |
| 77.633 RON |
| 153.013 RON |
| 141.544 RON |
| 242.163 RON |
| 173.489 RON |
| 157.989 RON |
| 280.160 RON |
| 375.743 RON |
| 421.648 RON |
| 265.609 RON |
| Active imobilizate | 12.940 RON | 12.940 RON | 12.940 RON | 12.940 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 83.063 RON | 83.639 RON | 134.104 RON | 162.976 RON | 77.633 RON | 153.013 RON | 141.544 RON | 242.163 RON | 173.489 RON | 157.989 RON | 280.160 RON | 375.743 RON | 421.648 RON | 265.609 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -47.274 RON | -60.298 RON | -36.762 RON | -34.363 RON | 7.928 RON | 61.585 RON | 63.746 RON | 64.967 RON | 66.220 RON | 45.513 RON | 43.991 RON | 60.247 RON | 16.314 RON | 57.343 RON |
|---|
| Datorii totale | 143.277 RON | 156.877 RON | 183.806 RON | 226.279 RON | 69.873 RON | 91.596 RON | 77.798 RON | 178.768 RON | 108.841 RON | 114.048 RON | 237.741 RON | 317.580 RON | 419.186 RON | 222.118 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|