Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6605494
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TAMÁS TÜNDE
Prin: TAMÁS TÜNDE
Prin: TAMÁS TÜNDE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
124.440 RON
Profit net
3.675 RON
Capitaluri proprii
41.891 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 88.889 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 46.336 RON | 65.795 RON | 79.190 RON | 1.300 RON | 9.514 RON | 3.594 RON | 0 RON | 83.500 RON | 147.720 RON | 33.015 RON | 36.600 RON | 38.000 RON | 24.750 RON | 73.000 RON | 103.400 RON | 88.380 RON | 124.440 RON |
| Profit net | 406 RON | 4.529 RON | 14.272 RON | 41 RON | -22.099 RON | -1.303 RON | -1.919 RON | 14.507 RON | 19.128 RON | 23.322 RON | 3.662 RON | 680 RON |
Comparație cu 226 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.406 RON |
| 17.381 RON |
| 4.629 RON |
| 14.886 RON |
| 3.675 RON |
| Total active | 42.247 RON | 61.270 RON | 54.718 RON | 100.034 RON | 90.871 RON | 85.094 RON | 80.715 RON | 67.406 RON | 44.111 RON | 65.631 RON | 65.212 RON | 75.248 RON | 75.310 RON | 84.003 RON | 68.338 RON | 83.199 RON | 93.170 RON |
|---|
| Active imobilizate | 700 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 41.547 RON | 61.270 RON | 54.718 RON | 100.034 RON | 90.871 RON | 85.094 RON | 80.715 RON | 67.406 RON | 44.111 RON | 65.631 RON | 65.212 RON | 75.248 RON | 75.310 RON | 84.003 RON | 68.338 RON | 83.199 RON | 93.170 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.158 RON | 13.688 RON | 27.960 RON | 28.000 RON | 5.901 RON | 4.598 RON | 2.679 RON | 17.186 RON | 36.414 RON | 59.736 RON | 63.398 RON | 64.078 RON | 66.484 RON | 18.701 RON | 23.330 RON | 38.216 RON | 41.891 RON |
|---|
| Datorii totale | 33.089 RON | 47.582 RON | 26.758 RON | 72.034 RON | 84.970 RON | 80.496 RON | 78.036 RON | 50.220 RON | 7.697 RON | 5.895 RON | 1.814 RON | 11.170 RON | 8.826 RON | 65.302 RON | 45.008 RON | 44.983 RON | 51.279 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 |
|---|