Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6620265
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GROSU VALERICA
Prin: GROSU VALERICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
132.906 RON
Profit net
28.324 RON
Capitaluri proprii
75.532 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 116.679 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 33.960 RON | 40.382 RON | 30.968 RON | 22.389 RON | 18.809 RON | 43.448 RON | 64.037 RON | 56.525 RON | 61.650 RON | 96.306 RON | 114.222 RON | 56.427 RON | 43.830 RON | 89.875 RON | 94.024 RON | 115.818 RON | 132.906 RON |
| Profit net | 5.723 RON | -8.007 RON | -36.532 RON | -25.052 RON | -31.148 RON | -6.249 RON | 19.196 RON | 464 RON | -9.410 RON | 5.703 RON | 31.843 RON |
Comparație cu 1900 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.642 RON |
| 12.302 RON |
| 38.726 RON |
| 31.445 RON |
| 36.669 RON |
| 28.324 RON |
| Total active | 9.151 RON | 18.016 RON | 16.411 RON | 26.608 RON | 29.026 RON | 32.522 RON | 24.444 RON | 12.161 RON | 32.891 RON | 28.325 RON | 18.047 RON | 8.809 RON | 1.983 RON | 4.236 RON | 19.579 RON | 49.985 RON | 77.257 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 5.404 RON | 3.272 RON | 2.850 RON | 2.428 RON | 2.006 RON | 23.350 RON | 15.228 RON | 7.107 RON | 0 RON | — | — | — | — | 3.700 RON |
|---|
| Active circulante | 9.151 RON | 18.016 RON | 16.411 RON | 21.204 RON | 25.754 RON | 29.672 RON | 22.016 RON | 10.155 RON | 9.541 RON | 13.097 RON | 10.940 RON | 8.809 RON | 1.983 RON | 4.236 RON | 19.579 RON | 49.985 RON | 73.557 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -19.385 RON | -27.392 RON | -63.924 RON | -88.976 RON | -120.124 RON | -126.373 RON | -107.177 RON | -106.713 RON | -116.123 RON | -110.421 RON | -78.577 RON | -71.934 RON | -59.632 RON | -20.906 RON | 10.539 RON | 47.208 RON | 75.532 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.536 RON | 45.408 RON | 80.335 RON | 115.584 RON | 149.150 RON | 158.895 RON | 131.621 RON | 118.874 RON | 149.014 RON | 138.746 RON | 96.624 RON | 80.743 RON | 61.615 RON | 25.142 RON | 9.040 RON | 2.777 RON | 1.725 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|