Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6622290
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FERARU CONSTANTIN
Prin: FERARU CONSTANTIN
Prin: FERARU CONSTANTIN
Prin: FERARU CONSTANTIN
Prin: FERARU CONSTANTIN
Prin: FERARU CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
83.734 RON
Profit net
13.472 RON
Capitaluri proprii
-6.193 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 92.085 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 80.640 RON | 77.885 RON | 53.720 RON | 43.824 RON | 53.072 RON | 64.366 RON | 73.167 RON | 82.530 RON | 67.127 RON | 41.562 RON | 62.133 RON | 93.771 RON | 89.505 RON | 75.137 RON | 107.541 RON | 101.241 RON | 83.734 RON |
| Profit net | 4.266 RON | -816 RON | -10.525 RON | 279 RON | -3.565 RON | 614 RON | -1.947 RON | 1.477 RON | -4.488 RON | -16.236 RON | 1.433 RON |
Comparație cu 2449 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 566 RON |
| -12.878 RON |
| 5.900 RON |
| 4.834 RON |
| 10.346 RON |
| 13.472 RON |
| Total active | 30.236 RON | 9.962 RON | 8.508 RON | 14.428 RON | 15.914 RON | 4.373 RON | 19.702 RON | 9.644 RON | 9.026 RON | 11.561 RON | 18.782 RON | 17.623 RON | 17.171 RON | 22.037 RON | 22.406 RON | 21.694 RON | 25.292 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 30.236 RON | 9.962 RON | 8.508 RON | 14.428 RON | 15.914 RON | 4.373 RON | 19.702 RON | 9.644 RON | 9.026 RON | 11.561 RON | 18.782 RON | 17.623 RON | 17.171 RON | 22.037 RON | 22.406 RON | 21.694 RON | 25.292 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.341 RON | 4.525 RON | -6.000 RON | -5.720 RON | -9.286 RON | -8.672 RON | -10.619 RON | -9.142 RON | -13.630 RON | -29.866 RON | -28.432 RON | -27.866 RON | -40.745 RON | -34.845 RON | -30.011 RON | -19.665 RON | -6.193 RON |
|---|
| Datorii totale | 24.895 RON | 5.437 RON | 14.508 RON | 20.148 RON | 25.200 RON | 13.045 RON | 30.321 RON | 18.786 RON | 22.656 RON | 41.427 RON | 47.214 RON | 45.489 RON | 57.916 RON | 56.882 RON | 52.417 RON | 41.359 RON | 31.485 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|