Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6933467
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SIMON ISTVÁN
Prin: SIMON ISTVÁN
Prin: SIMON ISTVÁN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
920.631 RON
Profit net
75.959 RON
Capitaluri proprii
76.910 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 560.260 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 134.743 RON | 144.019 RON | 112.394 RON | 75.976 RON | 71.382 RON | 77.746 RON | 117.202 RON | 154.654 RON | 156.638 RON | 160.091 RON | 166.905 RON | 199.234 RON | 197.988 RON | 294.052 RON | 402.594 RON | 753.330 RON | 920.631 RON |
| Profit net | -7.517 RON | -11.591 RON | -18.155 RON | -10.676 RON | -12.358 RON | 5.809 RON | -4.408 RON | 3.752 RON | 27.644 RON | 29.539 RON |
Comparație cu 686 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 35.365 RON |
| 47.138 RON |
| 24.794 RON |
| 51.544 RON |
| 32.229 RON |
| 138.948 RON |
| 75.959 RON |
| Total active | 34.242 RON | 21.125 RON | 26.079 RON | 10.386 RON | 18.860 RON | 43.864 RON | 36.327 RON | 4.981 RON | 7.597 RON | 12.486 RON | 18.982 RON | 21.518 RON | 39.091 RON | 59.437 RON | 55.897 RON | 216.020 RON | 176.909 RON |
|---|
| Active imobilizate | 851 RON | 473 RON | 95 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 74.793 RON | 60.277 RON |
|---|
| Active circulante | 33.391 RON | 20.652 RON | 25.984 RON | 10.386 RON | 18.860 RON | 43.864 RON | 36.327 RON | 4.981 RON | 7.597 RON | 12.486 RON | 18.982 RON | 21.518 RON | 39.091 RON | 59.437 RON | 55.897 RON | 141.227 RON | 116.632 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -84.953 RON | -96.542 RON | -114.697 RON | -125.373 RON | -137.731 RON | -131.923 RON | -136.331 RON | -132.579 RON | -104.935 RON | -75.395 RON | -40.030 RON | 7.108 RON | 32.264 RON | 51.808 RON | 48.537 RON | 187.485 RON | 76.910 RON |
|---|
| Datorii totale | 119.195 RON | 117.667 RON | 140.776 RON | 135.759 RON | 156.591 RON | 175.787 RON | 172.658 RON | 137.560 RON | 112.532 RON | 87.881 RON | 59.012 RON | 14.410 RON | 6.827 RON | 7.629 RON | 7.360 RON | 28.535 RON | 99.999 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|