Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7246941
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RAȚIU IOAN
Prin: RAȚIU IOAN
Prin: RAȚIU IOAN
Prin: RAȚIU IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
173.651 RON
Profit net
-21.148 RON
Capitaluri proprii
-70.522 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 157.116 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 116.638 RON | 115.239 RON | 120.050 RON | 117.310 RON | 118.707 RON | 120.434 RON | 100.588 RON | 100.587 RON | 130.651 RON | 123.116 RON | 141.731 RON | 116.433 RON | 131.398 RON | 148.452 RON | 174.901 RON | 142.594 RON | 173.651 RON |
| Profit net | -1.249 RON | -512 RON | 449 RON | -6.310 RON | -10.221 RON | -12.823 RON | -8.721 RON | -7.987 RON | -1.001 RON | -8.862 RON |
Comparație cu 2436 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -6.880 RON |
| -7.316 RON |
| -2.185 RON |
| -3.901 RON |
| -2.258 RON |
| 26.335 RON |
| -21.148 RON |
| Total active | 26.640 RON | 26.832 RON | 24.908 RON | 23.272 RON | 19.767 RON | 12.771 RON | 17.157 RON | 17.606 RON | 20.074 RON | 19.607 RON | 19.334 RON | 20.371 RON | 17.574 RON | 15.840 RON | 18.082 RON | 17.047 RON | 21.957 RON |
|---|
| Active imobilizate | 384 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 26.256 RON | 26.832 RON | 24.908 RON | 23.272 RON | 19.767 RON | 12.771 RON | 17.157 RON | 17.606 RON | 20.074 RON | 19.607 RON | 19.334 RON | 20.371 RON | 17.574 RON | 15.840 RON | 18.082 RON | 17.047 RON | 21.957 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.819 RON | 2.307 RON | 2.756 RON | -3.554 RON | -13.775 RON | -26.598 RON | -35.319 RON | -43.307 RON | -44.308 RON | -53.170 RON | -60.049 RON | -67.366 RON | -69.551 RON | -73.452 RON | -75.710 RON | -49.375 RON | -70.522 RON |
|---|
| Datorii totale | 24.163 RON | 25.885 RON | 23.320 RON | 26.826 RON | 33.542 RON | 39.369 RON | 52.476 RON | 60.913 RON | 64.382 RON | 72.777 RON | 79.383 RON | 87.737 RON | 87.125 RON | 89.292 RON | 93.792 RON | 66.422 RON | 92.479 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|