Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7336416
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STĂNESCU MIRCEA
Prin: STĂNESCU MIRCEA
Prin: STĂNESCU MIRCEA
Prin: STĂNESCU DORINA
Prin: STĂNESCU MIRCEA
Prin: STĂNESCU MIRCEA
Prin: STĂNESCU MIRCEA
Prin: STĂNESCU MIRCEA
Prin: STĂNESCU MIRCEA
Prin: STĂNESCU DORINA
Prin: STĂNESCU MIRCEA
Prin: STĂNESCU DORINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
90.224 RON
Profit net
4.519 RON
Capitaluri proprii
-28.498 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 139.743 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 85.813 RON | 52.993 RON | 84.445 RON | 75.214 RON | 67.716 RON | 60.810 RON | 94.760 RON | 145.926 RON | 136.243 RON | 67.324 RON | 74.613 RON | 104.358 RON | 82.949 RON | 271.256 RON | 115.040 RON | 90.224 RON |
| Profit net | -1.832 RON | -11.291 RON | 1.776 RON | 1.277 RON | -8.162 RON | -8.419 RON | -15.561 RON | 11.778 RON | -453 RON | -14.373 RON | -14.466 RON | -12.341 RON |
Comparație cu 3406 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.641 RON |
| 18.547 RON |
| 7.668 RON |
| 4.519 RON |
| Total active | 14.728 RON | 36.623 RON | 40.773 RON | 63.274 RON | 79.338 RON | 123.278 RON | 138.669 RON | 139.821 RON | 108.035 RON | 115.600 RON | 133.100 RON | 138.378 RON | 134.732 RON | 19.906 RON | 50.227 RON | 116.257 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 15.468 RON |
|---|
| Active circulante | 14.728 RON | 36.623 RON | 40.773 RON | 63.274 RON | 79.338 RON | 123.278 RON | 138.669 RON | 139.821 RON | 108.035 RON | 115.600 RON | 133.100 RON | 138.378 RON | 134.732 RON | 19.906 RON | 50.227 RON | 100.789 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.752 RON | -8.538 RON | -1.057 RON | 220 RON | -7.942 RON | -16.379 RON | -32.019 RON | -20.241 RON | -20.694 RON | -35.066 RON | -49.532 RON | -61.873 RON | -59.232 RON | -40.685 RON | -33.017 RON | -28.498 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.976 RON | 45.161 RON | 41.830 RON | 63.054 RON | 87.280 RON | 139.657 RON | 170.688 RON | 160.062 RON | 128.729 RON | 150.666 RON | 182.632 RON | 200.251 RON | 193.964 RON | 60.591 RON | 83.244 RON | 144.755 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | — |
|---|