Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8014893
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: PLEȘA IOAN
Prin: PLEȘA IOAN
Prin: PLEȘA IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
235.320 RON
Profit net
76.467 RON
Capitaluri proprii
271.134 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 183.231 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 49.711 RON | 34.030 RON | 38.131 RON | 23.970 RON | 43.520 RON | 3.655 RON | 46.063 RON | 32.514 RON | 100.022 RON | 87.888 RON | 133.950 RON | 143.416 RON | 170.658 RON | 144.490 RON | 93.060 RON | 133.200 RON | 235.320 RON |
| Profit net | -14.983 RON | -11.774 RON | -862 RON | -3.906 RON | -1.320 RON | -16.102 RON | -455 RON | 10.042 RON | 75.331 RON | 30.283 RON |
Comparație cu 981 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 88.190 RON |
| 57.567 RON |
| 54.370 RON |
| 13.811 RON |
| -53.819 RON |
| 30.320 RON |
| 76.467 RON |
| Total active | 40.250 RON | 22.356 RON | 16.561 RON | 20.499 RON | 14.591 RON | 20.365 RON | 9.454 RON | 7.899 RON | 9.520 RON | 40.014 RON | 128.672 RON | 186.128 RON | 243.982 RON | 257.722 RON | 175.766 RON | 202.967 RON | 276.219 RON |
|---|
| Active circulante | 40.250 RON | 22.356 RON | 16.561 RON | 20.499 RON | 14.591 RON | 20.365 RON | 9.454 RON | 7.899 RON | 9.520 RON | 40.014 RON | 128.672 RON | 186.128 RON | 243.982 RON | 257.722 RON | 175.766 RON | 202.967 RON | 276.219 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -43.653 RON | -55.427 RON | -56.289 RON | -60.195 RON | -61.515 RON | -77.617 RON | -78.072 RON | -68.025 RON | 7.306 RON | 37.588 RON | 125.803 RON | 183.346 RON | 237.716 RON | 251.527 RON | 164.347 RON | 194.667 RON | 271.134 RON |
|---|
| Datorii totale | 83.903 RON | 77.783 RON | 72.850 RON | 80.694 RON | 76.106 RON | 97.982 RON | 87.526 RON | 75.924 RON | 2.214 RON | 2.426 RON | 2.869 RON | 2.782 RON | 6.266 RON | 6.195 RON | 11.419 RON | 8.300 RON | 5.085 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|