Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8163178
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ANDREESCU BEMBEA ANTON
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
100.400 RON
Profit net
-988 RON
Capitaluri proprii
-183.933 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2018 (regresie liniară pe anii raportați): 108.690 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 78.970 RON | 71.306 RON | 21.797 RON | 43.170 RON | 65.168 RON | 45.960 RON | 88.990 RON | 140.221 RON | 100.400 RON | — | — |
| Profit net | -10.614 RON | -21.442 RON | -47.249 RON | 3.202 RON | 770 RON | -14.172 RON | -8.591 RON | 9 RON | -17.551 RON | -11.426 RON | -988 RON |
| Total active | 3.189 RON | 7.425 RON | 877 RON | 4.886 RON | 8.868 RON | 6.425 RON | 13.813 RON | 10.841 RON | 6.464 RON | 2.255 RON |
Comparație cu 3848 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2017.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.267 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.100 RON | 420 RON | — |
|---|
| Active circulante | 3.189 RON | 7.425 RON | 877 RON | 4.886 RON | 8.868 RON | 6.425 RON | 13.813 RON | 10.841 RON | 4.364 RON | 1.835 RON | 1.267 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -66.495 RON | -87.937 RON | -135.186 RON | -131.983 RON | -131.213 RON | -145.385 RON | -153.977 RON | -153.968 RON | -171.519 RON | -182.945 RON | -183.933 RON |
|---|
| Datorii totale | 69.684 RON | 95.362 RON | 135.070 RON | 136.869 RON | 140.081 RON | 151.810 RON | 167.790 RON | 164.809 RON | 177.983 RON | 185.200 RON | 185.200 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 10 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 1 | 1 | — |
|---|