Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8256765
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-08-12.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NIȚU IOANA
Prin: NIȚU IOANA
Prin: NIȚU IOANA
Prin: NIȚU IOANA
Prin: NIȚU IOANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
183.914 RON
Profit net
-30.642 RON
Capitaluri proprii
-260.603 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 186.780 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 123.679 RON | 100.153 RON | 96.387 RON | 107.240 RON | 91.310 RON | 109.142 RON | 108.656 RON | 116.765 RON | 89.993 RON | 108.255 RON | 130.135 RON | 210.148 RON | 181.108 RON | 202.306 RON | 183.914 RON |
| Profit net | -11.142 RON | -11.810 RON | -13.325 RON | -13.089 RON | -18.938 RON | -19.621 RON | -24.222 RON | -24.284 RON | -17.228 RON | -16.581 RON | -11.541 RON | -10.016 RON | -18.379 RON |
Comparație cu 2993 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -17.761 RON |
| -30.642 RON |
| Total active | 10.038 RON | 7.749 RON | 10.709 RON | 17.061 RON | 8.520 RON | 2.987 RON | 991 RON | 2.876 RON | 4.135 RON | 8.991 RON | 9.535 RON | 8.666 RON | 21.891 RON | 30.901 RON | 18.947 RON |
|---|
| Active imobilizate | 4.955 RON | 4.939 RON | 4.699 RON | 4.459 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 5.083 RON | 2.810 RON | 6.010 RON | 12.602 RON | 8.520 RON | 2.987 RON | 991 RON | 2.876 RON | 4.135 RON | 8.991 RON | 9.535 RON | 8.666 RON | 21.891 RON | 30.901 RON | 18.947 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -11.697 RON | -23.307 RON | -36.631 RON | -49.720 RON | -70.328 RON | -89.949 RON | -114.171 RON | -138.455 RON | -155.683 RON | -172.264 RON | -183.805 RON | -193.821 RON | -212.200 RON | -229.961 RON | -260.603 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.735 RON | 31.056 RON | 47.340 RON | 66.781 RON | 78.848 RON | 92.936 RON | 115.162 RON | 141.331 RON | 159.818 RON | 181.255 RON | 193.340 RON | 202.487 RON | 234.091 RON | 260.862 RON | 279.550 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|