Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8402410
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-05.
Cifră de afaceri
383.972 RON
Profit net
-1.356 RON
Capitaluri proprii
33.671 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 347.929 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 475.402 RON | 461.154 RON | 447.207 RON | 367.743 RON | 320.027 RON | 348.595 RON | 305.433 RON | 302.485 RON | 300.442 RON | 318.805 RON | 351.144 RON | 311.829 RON | 328.848 RON | 402.773 RON | 423.535 RON | 420.833 RON | 383.972 RON |
| Profit net | -25.682 RON | -7.116 RON | 771 RON | -8.656 RON | 4.579 RON | 7.849 RON | -1.367 RON | 2.395 RON | -19.060 RON | -8.701 RON |
Comparație cu 89 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.994 RON |
| 3.775 RON |
| 6.704 RON |
| 9.087 RON |
| 2.552 RON |
| -257 RON |
| -1.356 RON |
| Total active | 53.949 RON | 50.581 RON | 48.952 RON | 39.602 RON | 39.952 RON | 52.717 RON | 50.383 RON | 51.742 RON | 31.123 RON | 28.973 RON | 35.962 RON | 32.800 RON | 43.551 RON | 54.075 RON | 55.628 RON | 60.246 RON | 56.599 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.400 RON | 1.029 RON | — | 1.168 RON | 1.168 RON | 3.528 RON | 3.529 RON | 3.529 RON |
|---|
| Active circulante | 53.949 RON | 50.581 RON | 48.952 RON | 39.602 RON | 39.952 RON | 52.717 RON | 50.383 RON | 51.742 RON | 31.123 RON | 26.573 RON | 34.933 RON | 32.800 RON | 42.383 RON | 52.907 RON | 52.100 RON | 56.717 RON | 53.070 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 37.480 RON | 30.364 RON | 31.133 RON | 22.477 RON | 27.056 RON | 34.905 RON | 33.538 RON | 35.933 RON | 16.873 RON | 8.172 RON | 13.166 RON | 16.940 RON | 23.644 RON | 32.732 RON | 35.283 RON | 35.027 RON | 33.671 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.469 RON | 20.217 RON | 17.819 RON | 17.125 RON | 12.896 RON | 17.812 RON | 16.845 RON | 15.809 RON | 14.250 RON | 20.801 RON | 22.796 RON | 15.860 RON | 19.907 RON | 21.343 RON | 20.345 RON | 25.219 RON | 22.928 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
|---|