Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8500346
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-08-12.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VARGA ROZALIA
Prin: VARGA ROZALIA
Prin: VARGA ROZALIA
Prin: VARGA ROZALIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
23.872 RON
Profit net
2.373 RON
Capitaluri proprii
-31.641 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 65.792 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 76.600 RON | 53.053 RON | 60.972 RON | 68.584 RON | 74.957 RON | 58.320 RON | 59.674 RON | 81.687 RON | 79.691 RON | 84.761 RON | 97.105 RON | 61.112 RON | 23.872 RON |
| Profit net | -3.297 RON | -5.658 RON | 165 RON | 916 RON | -2.320 RON | -5.423 RON | -5.491 RON | -1.898 RON | -6.186 RON | -8.834 RON | -3.545 RON | 6.254 RON | 2.373 RON |
| Total active | 12.796 RON | 4.613 RON | 6.457 RON |
Comparație cu 303 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2021.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.250 RON |
| 5.298 RON |
| 2.399 RON |
| 6.777 RON |
| 16.780 RON |
| 18.595 RON |
| 14.702 RON |
| 8.549 RON |
| 14.997 RON |
| 29.032 RON |
| Active circulante | 12.796 RON | 4.613 RON | 6.457 RON | 7.250 RON | 5.298 RON | 2.399 RON | 6.777 RON | 16.780 RON | 18.595 RON | 14.702 RON | 8.549 RON | 14.997 RON | 29.032 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.992 RON | -7.650 RON | -7.485 RON | -6.570 RON | -8.890 RON | -14.313 RON | -19.804 RON | -21.702 RON | -27.888 RON | -36.722 RON | -40.268 RON | -34.014 RON | -31.641 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.788 RON | 12.263 RON | 13.942 RON | 13.820 RON | 14.188 RON | 16.712 RON | 26.581 RON | 38.482 RON | 46.483 RON | 51.424 RON | 48.817 RON | 49.011 RON | 60.673 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|