Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9472635
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RAILEANU LIVIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
772.668 RON
Profit net
49.704 RON
Capitaluri proprii
261.643 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 869.163 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.019.714 RON | 853.201 RON | 771.580 RON | 755.312 RON | 729.449 RON | 755.814 RON | 889.822 RON | 839.065 RON | 827.558 RON | 885.763 RON | 1.091.952 RON | 938.549 RON | 972.560 RON | 871.883 RON | 832.163 RON | 787.663 RON | 772.668 RON |
| Profit net | 21.972 RON | -71.118 RON | 57.584 RON | 29.152 RON | 43.819 RON | 36.708 RON | 45.977 RON | 51.303 RON | 48.676 RON | 63.049 RON | 74.213 RON | 40.584 RON |
Comparație cu 3594 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 52.055 RON |
| 20.402 RON |
| -13.240 RON |
| 4.856 RON |
| 49.704 RON |
| Total active | 343.807 RON | 187.596 RON | 305.288 RON | 296.681 RON | 335.037 RON | 338.654 RON | 364.753 RON | 384.541 RON | 458.033 RON | 494.065 RON | 564.508 RON | 635.111 RON | 599.800 RON | 550.069 RON | 489.379 RON | 449.902 RON | 534.971 RON |
|---|
| Active imobilizate | 8.388 RON | — | — | — | — | 192 RON | — | — | — | — | — | 419 RON | 6.015 RON | 6.015 RON | 6.015 RON | 12.511 RON | 10.117 RON |
|---|
| Active circulante | 335.419 RON | 187.596 RON | 305.288 RON | 296.681 RON | 335.037 RON | 338.462 RON | 364.753 RON | 384.541 RON | 458.033 RON | 494.065 RON | 564.508 RON | 634.692 RON | 593.785 RON | 544.054 RON | 483.364 RON | 437.391 RON | 524.854 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 139.655 RON | 68.537 RON | 126.121 RON | 155.272 RON | 199.091 RON | 235.799 RON | 245.068 RON | 250.394 RON | 247.767 RON | 262.140 RON | 310.819 RON | 349.297 RON | 401.352 RON | 219.493 RON | 206.253 RON | 211.939 RON | 261.643 RON |
|---|
| Datorii totale | 204.465 RON | 119.059 RON | 179.167 RON | 141.409 RON | 135.946 RON | 105.234 RON | 119.685 RON | 134.147 RON | 210.266 RON | 231.925 RON | 253.689 RON | 285.814 RON | 198.448 RON | 330.576 RON | 283.126 RON | 237.963 RON | 273.328 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|