Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9771947
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
593.555 RON
Profit net
-11.513 RON
Capitaluri proprii
602.526 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 575.635 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 22.883 RON | 40.587 RON | 201.284 RON | 214.892 RON | 87.774 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 593.555 RON | — |
| Profit net | -3.953 RON | -176 RON | 7.279 RON | 32.700 RON | 15.509 RON | 8.572 RON | -14.248 RON | -2.197 RON | -2.739 RON | -3.305 RON | -2.300 RON | 0 RON |
Comparație cu 37 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 13), pentru anul 2024.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -2.265 RON |
| -2.265 RON |
| -6.078 RON |
| 108.637 RON |
| -11.513 RON |
| Total active | 1.660.063 RON | 1.655.505 RON | 1.629.428 RON | 1.666.300 RON | 1.708.281 RON | 1.687.358 RON | 1.676.950 RON | 1.519.151 RON | 1.511.519 RON | 1.512.674 RON | 555.473 RON | 555.473 RON | 553.208 RON | 552.655 RON | 552.428 RON | 645.527 RON | 510.744 RON |
|---|
| Active circulante | 1.660.063 RON | 1.655.505 RON | 1.629.428 RON | 1.666.300 RON | 1.708.281 RON | 1.687.358 RON | 1.676.950 RON | 1.519.151 RON | 1.511.519 RON | 1.512.674 RON | 555.473 RON | 555.473 RON | 553.208 RON | 552.655 RON | 552.428 RON | 645.527 RON | 510.744 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 630.181 RON | 626.121 RON | 633.400 RON | 666.100 RON | 681.609 RON | 690.181 RON | 675.934 RON | 518.137 RON | 515.398 RON | 516.044 RON | 513.745 RON | 513.745 RON | 511.480 RON | 511.480 RON | 505.403 RON | 614.038 RON | 602.526 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.029.882 RON | 1.029.384 RON | 996.028 RON | 1.000.200 RON | 1.026.672 RON | 997.177 RON | 1.001.016 RON | 1.001.014 RON | 996.121 RON | 996.630 RON | 41.728 RON | 41.728 RON | 41.728 RON | 41.175 RON | 47.025 RON | 31.489 RON | -91.782 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
|---|