Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9989063
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-08-24.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PINŢA RAUL GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.200.793 RON
Profit net
232.140 RON
Capitaluri proprii
388.291 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2018 (regresie liniară pe anii raportați): 2.236.193 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 168.753 RON | 424.108 RON | 361.363 RON | 412.347 RON | 924.223 RON | 651.761 RON | 1.475.724 RON | 2.004.210 RON | 2.200.793 RON |
| Profit net | -9.498 RON | 16.449 RON | 17.627 RON | 21.976 RON | 43.665 RON | 54.775 RON | 130.317 RON | 190.731 RON | 232.140 RON |
| Total active | 117.209 RON | 200.144 RON | 396.434 RON | 343.486 RON | 468.435 RON | 703.544 RON | 487.228 RON | 422.873 RON | 492.268 RON |
| Active circulante | 117.209 RON | 200.144 RON | 396.434 RON | 343.486 RON | 468.435 RON |
Comparație cu 1149 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2017.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 703.544 RON |
| 487.228 RON |
| 422.873 RON |
| 492.268 RON |
| Capitaluri proprii | -3.601 RON | 12.849 RON | 30.477 RON | 52.453 RON | 96.118 RON | 150.893 RON | 281.110 RON | 219.310 RON | 388.291 RON |
|---|
| Datorii totale | 120.810 RON | 187.295 RON | 365.957 RON | 291.033 RON | 372.317 RON | 552.651 RON | 206.118 RON | 203.563 RON | 103.977 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|